3D Skenování a 3D tisk

ROZŠIŘTE SVÉ MOŽNOSTI
V OBLASTI

3D SKENOVÁNÍ DIGITALIZACE

  • Potřebujete vytvořit digitální model stávajícího fyzického objektu pro účely návrhu, prototypování nebo výroby?
  • Vytvořit digitální modely pro vizualizaci, prezentaci virtuální realitu nebo rozšířenou realitu vašich produktů nebo projektů?
  • Případně digitalizovat archivní materiály, jako jsou artefakty, sochy nebo historické budovy?

    Neváhejte se na nás obrátit.

3D SKENOVÁNÍ

Proč poptat skenování právě u nás?

Máme špičkové 3D skenery a dlouholeté zkušenosti s profesionálním 3D skenováním a optickou metrologií pro měření předmětů všech tvarů a velikostí. Dokážeme přesně digitalizovat skutečný díl, porovnat jej s orignálními daty a rekonstruovat jej do modelu pro váš CAD.

3D SKENOVÁNÍ

OBLASTI VYUŽITÍ 3D SKENOVÁNÍ

Existuje mnoho možností využití 3D skenování v různých oblastech, včetně:

metrologie a Reverse engineering

3D skenování se často používá k návrhu nových výrobků, kde je nutné vytvořit přesné digitální modely součástek nebo celých výrobků pomocí reversního engerneeringu. Také se využívá k analýze a kontrolám kvality výroby, kde je potřeba srovnávat skenované objekty s požadovanými specifikacemi.

medicína a lékařství

3D skenování se používá k vytváření digitálních modelů pacientů pro přesné plánování a provedení chirurgických zákroků. Také se využívá k vytváření náhradních částí těla a k výrobě protéz.

kulturní dědictví

3D skenování umožňuje digitalizaci a zachování kulturního dědictví, jako jsou například sochy, artefakty, historické budovy a památníky.

Zábava a vývoj videoher

3D skenování umožňuje vytváření realistických digitálních modelů postav, předmětů a prostředí pro videohry a další zábavní aplikace.

Marketing a prezentace

3D skenování umožňuje vytváření vizualizací produktů a výrobků pro marketingové účely a prezentace.

Přejít nahoru

Zavoláme Vám

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Rádi vám zavoláme zpět, stačí když nám na Vás necháte číslo a jméno a my se vám ozveme.