DriveWorks

Automatizace návrhu

Vytvářejte a konfigurujte výrobky na míru

DriveWorks Vám pomůže s automatizací konstrukčních projektů, které jsou v velké části stejné, ale přesto trochu jiné.

Software DriveWorks používají společnosti k vybudování vlastního řešení pro automatizaci navrhování a online 3D konfigurátor prodeje.

Umožněte inženýrům, prodejním týmům, distributorům a zákazníkům navrhovat, konstruovat a konfigurovat na zakázku na jakémkoli zařízení.

DriveWorks automatizuje vytváření prodejních dokumentů specifických pro zakázku a výrobních dat SOLIDWORKS.

Snižte počet opakujících se úkolů, eliminujte chyby, zvyšte prodej a dodávejte zakázkové produkty v rekordním čase.

DRIVEWORKS

vlastnosti a výhody

Co vám přinese automatizace pomocí Driveworks a jak to vlastně funguje?

Jsou vaše návrhy STEJNÉ a přesto JINÉ?

Nabídka výrobků na míru je velkou konkurenční výhodou. Vede k více prodejům, vyšším maržím a spokojeným zákazníkům. Jak se více a více firem zaměřuje na customizaci svých výrobků, aby získali větší podíl na trhu, tak je potřeba reagovat rychleji na poptávky zákazníků. S tím souvisí potřeba zkrátit čas přípravy nabídek a podkladů pro výrobu, při zachování nebo nárůstu zisku.

Vyšší počet nabídek vede k tlaku na konstrukční oddělení, aby vytvářelo podklady k nabídkám rychleji, včetně kalkulace cen, ačkoli se jen část nabídek realizuje.

To ponechává konstruktérům méně času na úpravu stávající dokumentace. Vzniká tak více prostoru pro chyby, dodatečné opravy a s tém spojené zpoždění dodávek. Hrozí tak snížení zisku a poškození dobrého jména společnosti.

Díky automatizaci mnoha důležitých, ale časově náročných aktivit lze získat více času na vývoj. Tím zvýšit přidanou hodnotu a získat více obchodů.

Automatizace návrhu a zachycení know-how

Konstrukční postupy se často vyvíjí po mnoho let práce v oboru a sdílení zkušeností s ostatními je náročné. Zachycením a znovu použitím znalostí vašich nejlepších konstruktérů můžete automatizovat váš konstrukční postup, omezit opakující se úkoly a redukovat chyby.

Parametrický 3D CAD SOLIDWORKS dovoluje zkšeným uživatelům přidat geometrické vztahy a rovnicemi řízené kóty. Tím lze ušetřit čas při aktualizaci modelů. Avšak definovaní složitých vztahů tak, aby model automaticky fungoval může být náročné a pracné.

DriveWorks nabízí odlišný přístup. Pomocí jednoduchých a jasných pravidel s rozhodovací logikou snadno zachytíte a opětovně využijte vaše data.

Pokud znáte pravidla, jak navrhnout váš výrobek a spočítat jeho cenu, můžete automatizovat váš byznys.

Automatizujte své podnikání krok za krokem

S DriveWorks můžete automatizovat svým vlastním tempem.

Začněte v konstrukci, přidávejte pravidla návrhu pro řízení 3D modelů CAD, vytvářejte podrobné výkresy a generujte kusovníky pro výrobu. Když jsou všechny činnosti, které nepřidávají hodnotu, automatizovány, vaši inženýři pak mohou více času věnovat zlepšování kvality výrobků, vývoji nových produktů nebo průzkumu nových tržních příležitostí.

Prodej pak může být další oblastí vašeho podnikání, která bude těžit z automatizace. Pomocí on-line formulářů si zákazník snadno nastaví parametry svého výrobku. Poptávky jsou vyřizovány rychleji, tím se zvyšuje propustnost, což vede k většímu počtu objednávek, snížení provozních nákladů a lepšímu servisu zákazníkům.

On-line prodejní a konstrukční konfigurátory

Konfiguátor DriveWorks můžete také nabízet prostřednictvím firemních webových stránek jako on-line prodejní konfigurátor. Prodejní týmy, distributoři a zákazníci mohou konfigurovat
a objednávat produkty na míru kdykoli a kdekoli.

na jakémkoli zařízení.

Propojte se s dalšími podnikovými systémy, jako jsou PDM, ERP a CRM. Získáte kompletní řešení, které dokáže nejen stanovit náklady na výrobek, ale také určit ceny pro konkrétního zákazníka a naplánovat dodávky na základě dostupných zdrojů, úrovně zásob a dodacích lhůt.

Snadné nastavení, snadná správa, snadné použití

Projekt automatizace návrhu DriveWorks se překvapivě snadno vytváří, konfiguruje, udržuje a používá - nejsou zapotřebí žádné programátorské dovednosti.

Jak jednou vytvoříte sady 3D modelů, pravidla pro návrh, formuláře a šablony dokumentů můžete vytvářet nová provedení vašich výrobků. Kdekoli a na jakémkoli zařízení - na počítači, mobilu, tabletu i uvnitř systému 3D CAD.

Vyberte, naceňte, nabídněte a automatizujte

DriveWorks pro automatizaci návrhu a prodejní konfigurátor spolupracují, aby zlepšily vaše obchodní procesy, zvýšily spokojenost zákazníků a ziskovost. Ať už jste malý začínající podnik, nebo velká nadnárodní společnost, DriveWorks vám pomůže rozšířit výhody automatizace mezi konstruktéry, prodejní týmy, prodejce a zákazníky.

Systém DriveWorks si můžete prohlédnout a vyzkoušet jako on-line konfigurátor na adrese www.configuremyproduct.com nebo se obrať te na přímo na nás.

DRIVEWORKS

Co všechno lze automatizovat s DRIVEWORKS?

driveworks

jednotlivé varianty řešení

DriveWorks Xpress

Automatizace návrhu základní úrovně DriveWorksXpress je zdarma součástí každé licence SOLIDWORKS. Upgrade na DriveWorks Solo nebo DriveWorks Pro lze provést kdykoli.

DriveWorks SOLO

Výkonná automatizace návrhu SOLIDWORKS®. Stáhněte si 30denní bezplatnou zkušební verzi DriveWorks Solo.

DriveWorks PRO

Kompletní software pro automatizaci SOLIDWORKS® a online 3D CPQ konfigurátor. Vyzkoušejte nyní jeden z našich příkladů konfigurátoru.

Přejít nahoru

MÁM ZÁJEM O DRIVEWORKS

Budeme Vás nezávazně kontaktovat a zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se daného produktu

Budeme potřebovat pár informací abychom Vás mohli správně kontaktovat

Zavoláme Vám

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Rádi vám zavoláme zpět, stačí když nám na Vás necháte číslo a jméno a my se vám ozveme.